You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Tanoth.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "melisalove" started this thread

Date of registration: Jan 4th 2011

Occupation: Gitarzysta

• Send private message

1

Tuesday, February 8th 2011, 5:23pm

PODOBNE DO TANOTH! prosze o pomoc

SIema. Czy znacie z was gry przegladarkowe mmorpg BARDZO zblizone do tanotha? nie chce bitefight gladiatus ani battleknight.
Prosze o szybka odpowiedz. Pozdroo ;D
I tak nie ogarniesz.

Date of registration: Mar 27th 2009

• Send private message

2

Wednesday, February 9th 2011, 12:18pm

Sfgame chyba taka najbardziej zblizone do tanoth. Lochy,wyprawy i takie tam. Wiecej nie znam podobnych do tanoth, ale jak dobrze poszukasz w googlach to pewnie znajdziesz.

Date of registration: Sep 30th 2008

• Send private message

3

Wednesday, February 9th 2011, 3:46pm

może w bloodwars? bardziej złożone ale, ciekawe...

dworek

Szczur

Date of registration: Dec 16th 2010

Occupation: Electro.

• Send private message

4

Wednesday, February 9th 2011, 7:27pm

"Z was" na pewno znają google. klik
Ghost: "Nuclear Launch Detected."

• "Demonizas" has been banned

Date of registration: Jun 11th 2009

Occupation: Uczeń

• Send private message

5

Wednesday, February 9th 2011, 8:06pm

Sfgame.pl <-- Kopia Tanotha...
Gladiatus.pl <-- gra polegająca na rozwijaniu Swojego gladiatora (walki na arenie,lochy, wyprawy)
bitefight.pl <-- wybiera się między Wampirem a Wilkołakiem i Takie same funkcję jak w gladiatusie prócz lochów
knightfight.wp.pl <-- rozwijasz Swojego rycerza... wybierasz dobra/zła stronę i od tego zależy jakie będziesz mógł używać przedmioty
battleknight.pl <-- Podobnie jak up tylko, że masz jeszcze walki na arenie (walki konne)
Zieloneimperium.pl <-- masz własny ogródek, zdobywasz nagrody za wygląd ogródka, kupujesz/sprzedajesz warzywa/owoce za krasnotalary
bloodwars.pl <-- bardzo "zlożona" gra, dużo opcji ale sam się szybko zniechęciłem :>
Darkorbit.pl <-- nie grałem w To nigdy ale z tego co wiem gra polega na robieniu statków kosmicznych
ogame.pl <-- grałem dość długo ale gra monotematyczna... ciągle to samo a najgorsze jest to, że jak wbijesz powyżej 5k punktów to każdy może Cię atakować i nie polecam :> a chodzi o to samo co w darkorbit
menelgame.pl <-- gra na początku fascynująca wyglądem :P i na jakiś czas można się wciągnąć lecz jak już napisałem :> na jakiś czas

Opisałem WSZYSTKIE gry jakie znam/w jakie grałem/gram prócz darkorbit więc Tej gry nie skomentuje. Masz więcej pytań odnośnie jakiejś z podanych wyżej gry? pisz prv/e-mail.gg które znajdują się w opisie ;>

ps. Przepraszam za krytykę niektórych gier iż większość jest produkcją GF ale to są moje poglądy
Smocze Bractwo s2 Rekrutuje!!! 92%
Minimum 30 lvl!!!
Wpłaty: 2 karneole na tydzień!
gg 23011462
demonizas@wp.pl
Temat na forum Smocze Bractwo.

• Send private message

6

Wednesday, February 9th 2011, 10:44pm

;p sry za literowke

O.o dworek no nie zartuj, serio??? 26 postow ktore nabiles na tym forum tez ograniczaly sie jedynie do wypowiedzi " sprawdz w google" ? jak tak to sie nie udzielaj.
Pozdro. Dwajcie inne pomysly :D
I tak nie ogarniesz.

dworek

Szczur

Date of registration: Dec 16th 2010

Occupation: Electro.

• Send private message

7

Wednesday, February 9th 2011, 11:47pm

@up
Owszem, każdorazowo kiedy zobaczę na forum takiego lenia, spamera i pasożyta społecznego. Ba! Dostałeś linka do strony z grami, a mogłeś dostać figę z makiem. Wpisując w wyszukiwarkę Twoje nędzne zapytanie możesz otrzymać odpowiedź, ale troll jest za bardzo ograniczony i myśli inną częścią ciała, żeby brzydko nie napisać.

@Demonizas
Shakes & Fidget posiada sporą dawkę humoru i chyba tylko tym się różni od Tanoth ;) Ale śmiało można zaklasyfikować do gier podobnych.
Ghost: "Nuclear Launch Detected."

• "Demonizas" has been banned

Date of registration: Jun 11th 2009

Occupation: Uczeń

• Send private message

8

Thursday, February 10th 2011, 2:13am

Nie jestem Administratorem/moderatorem ale nie radzę robić z Tego tematu tematu dyskusyjnego... skończy się ostrzeżeniem/upomnieniem a chyba nikt nie chcę Sobie zniszczyć konto :> a co do Sfgame to prawda, ma wiecej humoru ta gra ale i tak jest zerżnięta od Tanotha :>

a co do tematu to myślałem, że Ci starczy to co napisałem :/ nie? to mam jeszcze kilka, opisów To Ci nie dam bo nie grałem w żadną z Tych ale nie trudno było je znaleźć
1. Wildguns.pl
2. Kingsage.pl
3. Europe1400.com oczywiście jest po polsku :>
4. Ikariam.pl
5. drivals.pl
6. footballteam.pl

więcej nie podam bo nie znam :> jak coś się dowiem to napisze
Smocze Bractwo s2 Rekrutuje!!! 92%
Minimum 30 lvl!!!
Wpłaty: 2 karneole na tydzień!
gg 23011462
demonizas@wp.pl
Temat na forum Smocze Bractwo.

Date of registration: Sep 30th 2008

• Send private message

9

Thursday, February 10th 2011, 10:20am

wildguns to bardziej rtesik mam konto na s4:P ale bez polotu ogólnie.. przynajmniej można się rozwinąć nie jak w travianie np... a jeszcze taka gierka: pirates of scurvy pond czy jakoś tak

• Send private message

10

Thursday, February 10th 2011, 3:05pm

Yoo ;p Znalazłem fajną grę zbliżoną do Tanotha, lecz nieco bardziej rozbudowaną. Zwie sie : Ladnok. Bardzo fajnie sie zapowiada i klimat osadzony jest w średniowieczu i świecie magii wiec standard mozna rzec :D

@Demonizas
Bardzo fajnie ze wylozyles kawe na lawe i dales duzo przykladów. Pochwała z mojej strony :D Niemniej jednak takie gry mi nie odpowiadaly, wiec szukalem dalej i oo. znalazłem XD.

@dworek
fige z makiem to ty masz w glowie i spodniach...powiedzialbym ci co nieco ale masz szczescie ze na tym forum jest cenzura...

DZIEKI wszystkim! :D Mozna zamknąć
I tak nie ogarniesz.
This post has already been reported.

airg

Moderator

Date of registration: Jun 4th 2008

• Send private message

11

Friday, February 11th 2011, 11:35am

Przychylam sie do prosby autora i zamykam temat.