You are not logged in.

• Login

Nowe forum jest dostępne tutaj

Bigier

Szczur

• "Bigier" started this thread

Date of registration: Dec 21st 2017

• Send private message

1

Monday, January 8th 2018, 1:37am

Bractwo Chicago Bulls

Siemanko, mój nick to Bigier mam 145 lvl i zapraszam do mojego bractwa "Chicago Bulls". Bractwo zostało założone 7-1-2018. Szybko się rozwijamy, i nasz sztandar póki co jest na +70% (do 10 stycznia będzie na full), ale będziemy chcieli jak najszybciej ulepszyć go do maksimum. Na ten moment mamy 3 silne osoby w bractwie.To co przede wszystkim oczekuje to aktywność i jeśli ktoś jest chętny to pisać, każdą propozycje rozważymy. :)

This post has been edited 3 times, last edit by "Bigier" (Jan 10th 2018, 4:10am)

Date of registration: Dec 8th 2017

• Send private message

2

Thursday, January 11th 2018, 6:33pm

Masz błąd w opisie, sztandar miał być wybudowany na full do 10 stycznia a nadal macie tylko 76 %.
WELCOME IN THE HELL
Prędzej czy później Cię dopadnę...
Virtus.Pro&DarkAngels
nick w grze: Kakir

Bigier

Szczur

• Send private message

3

Thursday, January 11th 2018, 9:55pm

Ciekawe jak szybko wy rozwinęliście sztandar. O nas się nie martw, tobą też się zajmiemy w odpowiednim czasie :D :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Bigier" (Jan 12th 2018, 1:49am)

Date of registration: Dec 8th 2017

• Send private message

4

Friday, January 12th 2018, 4:12pm

Po co te nerwy, tylko zwróciłem uwagę bo miałeś błąd w opisie :D
U mnie sztandar był rozwinięty bardzo szybko, przypominam także że zaczynałem sam od 1 lvl gdy inne bractwa miały już po 35-40 osób w bractwie i ciężko było kogoś zwerbować do bractwa ponieważ niezbyt wielu graczy było/jest aktywnych na serwerze a pomimo tego w niecały rok udało mi/nam się jako bractwo pokoknać Wilków (Twoje byłe bractwo) którzy byli przez cały czas TOP 1.
Jednak życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością aż się mną zajmiecie :D

ps: już więcej tutaj nie pisze na ten temat bo to nie dział o tematyce luźnych rozmów :)
WELCOME IN THE HELL
Prędzej czy później Cię dopadnę...
Virtus.Pro&DarkAngels
nick w grze: Kakir

Bigier

Szczur

• Send private message

5

Saturday, January 13th 2018, 2:15am

Chłopaku jakie nerwy, przecież to tylko gra i gratulacje że tak szybko się wam udało rozwinąć, my też właśnie jesteśmy nad tym etapem, również życzę powodzenia :)