You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum Tanoth.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Bigier

Szczur

• "Bigier" started this thread

Date of registration: Dec 21st 2017

• Send private message

1

Monday, January 8th 2018, 1:37am

Bractwo Chicago Bulls

Siemanko, mój nick to Bigier mam 145 lvl i zapraszam do mojego bractwa "Chicago Bulls". Bractwo zostało założone 7-1-2018. Szybko się rozwijamy, i nasz sztandar póki co jest na +70% (do 10 stycznia będzie na full), ale będziemy chcieli jak najszybciej ulepszyć go do maksimum. Na ten moment mamy 3 silne osoby w bractwie.To co przede wszystkim oczekuje to aktywność i jeśli ktoś jest chętny to pisać, każdą propozycje rozważymy. :)

This post has been edited 3 times, last edit by "Bigier" (Jan 10th 2018, 4:10am)

Date of registration: Dec 8th 2017

• Send private message

2

Thursday, January 11th 2018, 6:33pm

Masz błąd w opisie, sztandar miał być wybudowany na full do 10 stycznia a nadal macie tylko 76 %.
WELCOME IN THE HELL
Prędzej czy później Cię dopadnę...
Virtus.Pro&DarkAngels
nick w grze: Kakir

Bigier

Szczur

• Send private message

3

Thursday, January 11th 2018, 9:55pm

Ciekawe jak szybko wy rozwinęliście sztandar. O nas się nie martw, tobą też się zajmiemy w odpowiednim czasie :D :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Bigier" (Jan 12th 2018, 1:49am)

Date of registration: Dec 8th 2017

• Send private message

4

Friday, January 12th 2018, 4:12pm

Po co te nerwy, tylko zwróciłem uwagę bo miałeś błąd w opisie :D
U mnie sztandar był rozwinięty bardzo szybko, przypominam także że zaczynałem sam od 1 lvl gdy inne bractwa miały już po 35-40 osób w bractwie i ciężko było kogoś zwerbować do bractwa ponieważ niezbyt wielu graczy było/jest aktywnych na serwerze a pomimo tego w niecały rok udało mi/nam się jako bractwo pokoknać Wilków (Twoje byłe bractwo) którzy byli przez cały czas TOP 1.
Jednak życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością aż się mną zajmiecie :D

ps: już więcej tutaj nie pisze na ten temat bo to nie dział o tematyce luźnych rozmów :)
WELCOME IN THE HELL
Prędzej czy później Cię dopadnę...
Virtus.Pro&DarkAngels
nick w grze: Kakir

Bigier

Szczur

• Send private message

5

Saturday, January 13th 2018, 2:15am

Chłopaku jakie nerwy, przecież to tylko gra i gratulacje że tak szybko się wam udało rozwinąć, my też właśnie jesteśmy nad tym etapem, również życzę powodzenia :)

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests